REFERENCJE

Firma Kodak Polska rekomenduje Pol-Service jako profesjonalnego i rzetelnego partnera. Firma Pol-Service przygotowywała nasze stoisko na Targi Poligrafia w Poznaniu po raz czwarty, za każdym razem była to owocna współpraca, nie tylko ze względu na profesjonalną obsługę podczas projektowania i budowy stoiska, ale również ze względu na terminowość i jakość pracy pod presją czasu.

Firma Pol-Service bez trudu adaptuje na rynku lokalnym korporacyjne wytyczne i spełnia wszelkie standardy jako partner globalnej korporacji.

Anna Kołodziejczyk

Dyrektor Działu Marketingu, Kodak Polska

Z wielką przyjemnością pragniemy polecić współprace z firmą Pol-Service projektantem i wykonawcą stoisk targowych. Od lat z pełnym zaufaniem powierzamy specjalistom zatrudnionym w tej firmie wszelkie prace w tym zakresie.

Wysoka jakość usług, pełen profesjonalizm i otwartość na sugestie klienta sprawiają, że współpraca z firmą Pol-Service jest nie tylko miła, ale również i satysfakcjonująca.

Bez wątpienia możemy polecić firmę Pol-Service jako godnego zaufania, rzetelnego kontrahenta.

Katarzyna Rosa

Dyrektor Pionu Rozwoju i Sieci Sprzedaży, Ammann Polska Sp. z o.o.

Podczas Targów WOD-KAN, które miały miejsce w dniach 22-24 maja 2012 r. w Bydgoszczy firma Pol-Service z Poznania wykonała dla nas stoisko wystawiennicze.

Jesteśmy zadowoleni z jego konstrukcji i aranżacji, oraz z całej współpracy bezproblemowego kontaktu i polecamy Pol-Service jako rzetelnego i sumiennego wykonawcę zabudowań wystawienniczych.

Beata Bochowska

Komatsu Poland Sp. z o.o.

Firma Pol-Service była wykonawcą naszego stoiska podczas targów Kamień-Stone w 2009 i 2010 roku organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Stoisko budowane przez Pol-Service zostało wykonane terminowo, bardzo profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a realizacja była w pełni zgodna z wcześniej przedstawionym projektem graficznym.
Niezwykle ważna okazała się również pełna dyspozycyjność właścicieli firmy Pol-Service.

Chcielibyśmy podziękować za miłą atmosferę współpracy, profesjonalizm wykonania prac oraz kompetentny personel.

Pragniemy polecić usługi firmy Pol-Service jako rzetelnego i elastycznego wykonawce zabudowy targowej.

Cereser Marmi S.p.A.

Niniejszym pismem chcielibyśmy podziękować firmie Pol-Service za niewątpliwą przyjemność współpracy na targach Tour Salon 2011 w Poznaniu.

Firma Pol-Service bez wątpienia przyczyniła się swoją pracą do naszego sukcesu wystawienniczego, a na szczególną uwagę zasługiwała przede wszystkim koncepcja architektoniczna stoiska oraz najwyższa jakość wykonania prac na każdej płaszczyźnie usługi.

Stoisko korzystanie wyróżniało się wśród innych, zwracało uwagę odwiedzających i wielu naszych klientów wyrażało się o nim z uznaniem. Ekipa techniczna wykazała się niezwykłym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem spełniając nasze dodatkowe życzenia dbając oczywiście przy tym o każdy szczegół.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z dotychczasowych usług i w przyszłości mamy zamiar dalej kontynuować współpracę z Państwa firmą.

Anna Warzybok-Wietecha

Dyrektor Pionu Rozwoju i Sieci Sprzedaży, Ecco Holiday Sp. z o.o.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Oddział Regionalny w Poznaniu w latach 2003-2009 współpracował z firmą Pol-Service w zakresie organizacji zabudowy wystaw promujących naszą działaność. Współpraca ta okazała się bardzo owocna, za co firmie Pol-Service serdecznie dziękujemy.

W naszych wzajemnych kontaktach firma Pol-Service wykazała się niezwykłą rzetelnością i wysokim profesjonalizmem. Nasze wystawy poświęcone promocji infrastruktury kolejowej, zorganizowane w ważnych miejscach znaczących miejscowości Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej, wzbudziły duże zainteresowanie oraz uznanie zwiedzających, miejscowych i kolejowych władz, a także środków masowego przekazu. Ostatni wspólnie realizowany projekt, to znaczy zabudowa wydzielonej części naszej Izby Pamięci, stanowił niejako zwieńczenie tej dwustronnej, owocnej współpracy.

Wysoka jakość usług, terminowość oraz należyte wywiązywanie sięz podjętych zobowiązań, stanowią poważne atuty firmy Pol-Service. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z tą firmą. Firma ta jest godna polecenia innym klientom.

Paweł Neumann

Dyrektor, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Mamy przyjemność zarekomendować firmę Pol-Service z Poznania jako solidnego i wiarygodnego partnera.
Nasza współpraca rozpoczęła się w roku 2005. Przez cały ten czas firma Pol-Servicejest projektantem i wykonawcą naszych stoisk targowych.

Kadra kierownicza oraz pracownicza firmy Pol-Service to wysoko wykwalifikowani specjaliści, których cechuje duży profesjonalizm i zaangażowanie.

Firma Pol-Service zawsze respektowała i wypełniała wszystkie warunki zawartej pomiędzy naszymi firmami umowy.

Doceniając wszystkie aspekty dotychczasowej współpracy z pełnym przekonaniem polecamy firmę Pol-Service-Expo z Poznania jako rzetelnego partnera do współpracy.

Arkadiusz Wiatr

Mebin

Niniejszym pismem chcielibyśmy podziękować firmie Pol-Service za niewątpliwą przyjemność współpracy podczas budowy stoiska na targach Cebit 2012. Stoisko wyróżniało się wśród innych, zwracało uwagę odwiedzających i wielu naszych klientów wyrażało się o nim z uznaniem.

Ekipa techniczna wykazała się niezwykłym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem spełniając nasze dodatkowe życzenia dbając oczywiście przy tym o każdy szczegół. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z Państwa usług i możemy polecić firmę Pol-Service, każdemu wahającemu się jeszcze klientowi.

Joanna Ossowska

Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu,, Fibraro Sp z.o.o

Firma Skoda Auto Polska S.A. z siedzibą w Poznaniu chciałaby podziękować firmie Pol-Service a szczególnie Panu Zbigniewowi Nobik za wieloletnią współpracę oraz zaangażowanie jakie firma wniosła w projekty, które na przestrzeni lat były wspólnie realizowane.

Dotychczasowa współpraca w tym zakresie pozwala nam wysoko ocenić jakość świadczonych usług a zwłaszcza terminowość i elastyczność w działaniu podporządkowanym wymaganiom klienta.

Pol-Service cechują nie tylko bardzo dobre wizualizacje i projekty graficzne ale także co najważniejsze perfekcyjne wykonanie powierzonych zadań oraz profesjonalizm objawiający się zaangażowaniem wszystkich pracowników.

Z przyjemnością możemy polecić Pol-Service każdemu nowemu klientowi dbającemu o rozwój i wizerunek firmy.

Tomasz Życki

Dyrektor Działu Organizacji, Skoda Auto Polska S.A.